קבוצות למידה ממוקדות

שיעורי העשרה במתמטיקה בבתי ספר תיכון לאחר שעות הלימודים

מה אנחנו מציעים?

אנו מקימים בבית הספר קבוצות למידה ממוקדות להעשרה ולהכנה לבגרויות במתמטיקה, לאחר שעות הלימודים. המורים שלנו הינם מקצועיים מהשורה הראשונה, הנבחרים בקפידה על ידינו ומסורים ליצירת התמדה והבנה בקרב התלמידים המשתתפים.

אנו ב- Brighter מאמינים בשחרור הפוטנציאל הגלום בכל ילד, ומאמינים שעם תשומת הלב הנכונה, מתמטיקה עשויה להיות קלה יותר ומובנת לכל אחד.

העלאת ממוצע הציונים והמוטיבציה של ילדכם
תרומה כספית קבועה לוועד ההורים ולקהילה
תשומת לב אישית לכל תלמיד
מחירים אטרקטיביים
צוות Brighter אחראי לכול

למה דווקא אנחנו?

ברוכים הבאים למשפחת Brighter, קהילת המורים והתלמידים השמחה במדינה!

העלאת ממוצע הציונים והמוטיבציה של ילדכם

אנו ב-Brighter מתחייבים, כי ברגע שילדכם ישתתף בקורס באופן פעיל, יהיה נוכח ויבצע את כל מטלותיו, הציונים שלו יעלו בהתאם. אנו שמים לנו כמוקד להעלות את הציונים כמו גם את המוטיבציה של ילדכם תוך החזרת האמונה העצמית ביכולותיו. כן, זה בהחלט אפשרי!

מחירים אטרקטיביים

חשוב לנו שכל מי שרוצה, יוכל ליהנות ולצאת מושכל באמצעות הלמידה בקבוצות ממוקדות אצלנו, ולכן הערך הכספי שיש להשקיע בכך שווה לכל כיס ואף הרבה מעבר לכך. בסופו של דבר אנו רוצים להעניק לכם ולילדכם את הערך הטוב ביותר שאנו יכולים לספק. הצלחנו ליצור תמהיל מנצח של מורים מהשורה הראשונה בהחלט, המתוגמלים על-ידנו בצורה מאוד מכבדת, ועדיין לשמור על מחיר אטרקטיבי ביותר.

תשומת לב אישית לכל תלמיד

באמצעות קבוצות הלמידה הממוקדות הצלחנו ליצור תמהיל מנצח, שבו כל תלמיד בקבוצה נמצא במרכז, ומחובתנו לתת לו את כל הכלים הנחוצים למען הצלחתו. איך אנחנו עושים זאת? בזכות המורים הסופר-איכותיים שלנו, בזכות יצירת קבוצות ממוקדות עם רמה דומה בלימודים של כל התלמידים בקבוצה ובזכות החזון שלנו הדוגל במצוינות אישית לכל תלמיד.

המורים שלנו

אנו עובדים עם מורים בעלי תעודת הוראה מהשורה הראשונה בלבד, ולכן הם גם מתוגמלים בצורה מאוד מכבדת, הרבה מעבר למה שנהוג בשוק. תהליך המיון וקליטת המורים מוקפד ביותר, כשאנו שמים דגש על התכונות הבאות: רמתם המקצועית, ניסיונם, יחסי האנוש שלהם ורמת ההכלה של התלמידים.

הומוגניות הקבוצות הממוקדות

 

על מנת להגיע לרמת יעילות גבוהה בלימוד ובהבנת החומר ע"י התלמידים אנו מקפידים מראש על כך שבכל קבוצת לימוד ילמדו תלמידים, שרמתם בחומר הנלמד הינה דומה. זאת באמצעות מבדקים לתלמידים המתבצעים טרם פתיחת הקורס.

קורסים ממוקדים לפי צרכי התלמידים

אנו מציעים קורסים מגוונים וממוקדים, לפי צרכי התלמידים להתמקד בחומר מסוים או תרגולים מיוחדים לקראת מבחנים ובחינות בגרות. בהתאם לכך גם כמות המפגשים בכל קורס הינה מגוונת, בהתאם לחומר הלימוד ולצרכי התלמידים.

תרומה לקהילה

אנו ב-Brighter שמים לנו לדגש את הזכות לסייע לקהילה. לכן אנו שמחים לתרום לוועד ההורים 5% מסך ההכנסות של כל קורס וקורס. כך למעשה חלק מההשקעה הכספית שלכם בקורס חוזרת אליכם באופן כמעט מיידי, וכולם יוצאים נשכרים. אם זה טוב לקהילה – זה טוב לנו

אנחנו אחראים לכול

תרשו לעצמכם להיות רגועים ונינוחים, אנו ב-Brighter אחראים לכול! החל מהקפדה על המורים הכי טובים שיש ועד להכנת מערכי קורס ממוקדים, ההיבט הלוגיסטי ועוד הרבה הקפדות מסביב – הכול עלינו. "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים". אנו מקפידים על כל הפרטים, גדולים וקטנים כאחד, על מנת שחווית הלמידה של ילדכם תהיה הטובה ביותר שתביא לתוצאות הטובות ביותר.

"מורה בינוני אומר. מורה טוב מסביר. מורה מצוין מדגים. מורה מושלם מעורר השראה.", ויליאם ארתור וורד

לקוחותינו

 המורים הפרטיים שלנו בשלל מקצועות

מחפשים מורה פרטי בשלל מקצועות הלימוד ובכל הארץ?
בואו לראות את מבחר המורים הפרטיים של Brighter
 
* שימו לב, כי שירות זה של חיבור בין מורים פרטיים לתלמידים ולסטודנטים נפרד מהשירות שלנו בדבר קבוצות למידה ממוקדות במתמטיקה.
מדובר בשני שירותים נפרדים שאנו שמחים לספק

אודות מייסדי Brighter

אוריאל לוי

שלום לכולם, שמי אוריאל לוי, נעים מאד. אני מתרגש לעמוד בראש Brighter יחד עם שותפי לעסק וחבר ילדות יקר שלי – תמיר ליפין.

בהכשרתי אני בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת UPMF בצרפת, בעל תואר שני בבינה מלאכותית מאוניברסיטת MU בהולנד, ובעל הכשרה באימון פסיכולוגי מאוניברסיטת בר אילן.

תמיר ואני הקמנו את Brighter בשנת 2016, מתוך חזון משותף לתחום החינוך בארצנו. אנחנו מאמינים שכל תלמיד מסוגל וראוי למנף את הפוטנציאל שטמון בו. אנחנו מאמינים שהתלמידים מגיעים לספסל הלימודים רעבים לידע, רעבים ללמוד ולגדול, והם בעיקר מחפשים מישהו שיהווה עבורם השראה ושיחזק את תשוקתם לידע וצמיחה. מישהו שיאפשר להם מרחב פתוח, מכיל, עם המון סבלנות ואכפתיות.

כיום מתמטיקה היא תשוקה גדולה שלי, אך היה זמן, לפני שנים רבות, שזה היה המקצוע הכי חלש שלי מבין המקצועות שנלמדו בבית הספר. בתקופת ביה"ס היסודי, אני ממש זוכר שנאבקתי שנה אחר שנה להשיג ציון עובר. ולא משנה כמה חזרתי על החומר, זה פשוט היה סינית עבורי. זה לא בא לידי ביטוי רק במתמטיקה. לא חשתי שאני תלמיד מוכשר ולכן כיוונתי לבינוניות בהישגיי. עד אשר אימי החליטה לשלוח אותי למורה פרטית למתמטיקה. עד היום אני זוכר את אביבה, היא זו אשר הציתה בי את התשוקה ללימודים. היא האמינה בי, היא הייתה נחושה לעזור לי להבין, הייתה סבלנית, והציגה את החומר באופן ברור. אביבה היוותה עבורי השראה ורציתי להראות לה שאני מסוגל. וכמו במטה קסמים, למדתי במהרה את שפת המתמטיקה והבנתי אותה. את אותה השנה סיימתי עם ציון 100 במתמטיקה! ציון אשר שימרתי גם בשנים הבאות לאחר מכן. לפתע מתמטיקה הפך לאחד התחומים החזקים שלי, אך לא רק זה. התחלתי להאמין בעצמי, ביכולות שלי. פתאום כל המקצועות עוררו בי תחושה של אתגר ומוטיבציה להצליח. נעשיתי רעב לידע ולצמיחה. שנים לאחר מכן מצאתי את עצמי מעביר שיעורים פרטיים במתמטיקה ודן עם מתמטיקאים על תורות מגוונות במטרה למצוא פתרונות. אני לא מאמין שאני יוצא דופן באספקט זה. אני מאמין שכל אחד יכול למנף את הפוטנציאל שקיים בו בכל שלב בחייו, אם הוא מאמין בעצמו. ולפעמים לא מזיקה גם עזרה מאדם אשר מאמין בנו. ברגע שאנחנו מתחילים לראות את המכשולים שלנו כאתגרים – אז נפתחת הדלת לצמיחה עצמית.

אני זכיתי להיות מוקף בסביבה תומכת, לכן אני מודע לחשיבות של הסביבה בעיצוב הגישה שלנו. ובשל כך חשוב לי במיוחד להביא בפניכם את המורים הטובים ביותר, עם תשוקה אמיתית למקצוע שלהם ורצון עז לראות את התלמידים שלהם פורחים.

הקמתי את Brighter כדי לקדם את תחום החינוך בארץ, לכן חשוב לי לשמוע את דעתכם, ואשמח לדעת במה אתם חושבים שנוכל להשתפר, או מה כדאי לדעתכם לשמר. ובכלל כל טיפ שיכול לעזור לנו לקדם את ילדינו.

שלכם ובשבילכם,

אוריאל

תמיר ליפין

היי, שמי תמיר ליפין. אשמח לשתף אתכם אודותיי בנימה אישית, על מנת שתוכלו להכיר אותי ואת מניעיי, כפי שאשמח להכיר אתכם. אני גאה לעמוד בראש Brighter ביחד עם השותף שלי, אוריאל לוי, שהוא גם חבר ילדות קרוב.

אני בוגר תואר ראשון בסוציולוגיה-אנתרופולוגיה ומדעי המדינה ותואר שני בלימודי ביטחון, שניהם מאוניברסיטת תל אביב, סיום בהצטיינות. הרקע התעסוקתי שלי הינו ביטחוני-אנליסטי: עבדתי מספר שנים במשרד ראש הממשלה, ובתפקידים בכירים כאלו ואחרים בתחום הסלולר, האשראי והסחר האלקטרוני. ומכאן חשובה לי מאוד תחושת הביטחון והנוחות של כל אחד ואחת מכם בעת שימושכם בשירותי חברתנו.

מדוע החלטתי להקים את Brighter?

בראש ובראשונה מתוך אמונה אמיתית וידיעה שניתן ואף ראוי להגיע למצוינות אישית ולמקסם את הפוטנציאל האישי של כל אחד מאיתנו. אני מאוד דוגל בהישגיות (בניגוד לתחרותיות), כלומר כל אחד יכול להיות טוב יותר ממה שהוא היום – בכל מה שיבחר – מבלי להשוות עצמו לאחר.

אשתף אתכם, כי התנסיתי בעצמי כתלמיד שלקח מורה פרטי בתקופת התיכון, חוויתי את הסטיגמות דאז על בשרי, כשהיה פחות נהוג לקחת מורים פרטיים או לקבל סיוע בלימודים מכל סוג אחר – ובוודאי שלא סיוע באמצעות קבוצות למידה. כיום לשמחתי, המצב שונה בתכלית, כשהסתייעות במורה פרטי הפכה לגיטימית לחלוטין, והרעיון של קבוצות למידה ממוקדות אפילו לוקח רעיון זה צעד גדול מאוד קדימה.

בפרקים שונים בחיי לימדתי בעצמי באופן פרטי כמה וכמה מקצועות, וראיתי שהלימוד יכול להיות מאוד מהנה ומעורר מוטיבציה, הן עבורי והן עבור תלמידיי, ובעיקר הבנתי שאני באמת ובתמים עוזר לתלמידיי להגיע למצוינות אישית, ואין סיפוק גדול מזה!

"איש לא יזכור מה אמרת לו או מה עשית לו, אך אף אחד לא ישכח לעולם מה גרמת לו להרגיש"

משפט זה מנחה אותי בחיי עד היום. מטרתי היא ש- Brighter תגרום לכולנו: תלמידים, הורים, מנהלי בתי ספר ומורים פרטיים – להרגיש כמה שיותר טוב עם עצמנו ולהבין שאתם – התלמידים – מסוגלים למקסם את הפוטנציאל האישי שלכם ולהגיע למצוינות בגאווה רבה!

אין לי ספק ש- Brighter מספקת מענה הולם לצורך שלכם, באופן שהוא win-win הן לתלמידים, הן להורים ולמנהלי בתי הספר והן למורים הפרטיים. אני מברך אתכם ומודה לכם על בחירתכם להסתייע בנו על מנת להגיע למצוינות אישית. בכל שאלה, טענה או הצעה לשיפור, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע.

בהצלחה רבה!

תמיר ליפין

רוצים להצטרף למשפחת Brighter ולהפיק את המירב מקבוצות למידה ממוקדות?

אתם רוצים לבדוק אם השירות שלנו יכול להתאים גם לכם?

הורה, ועד הורים, מורה פרטי, מנהל – פנו אלינו עוד היום!

אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים או בכל שאלה, אנו נמצאים כאן למענכם ונשמח להתייחס לכל פנייה ופנייה בהקדם האפשרי.

בנוסף, אתם תמיד מוזמנים ליצור איתנו קשר בכתובת: support@brighter.co.il